Як заробити в Інтернеті підлітку – ТОП 5 способів

> Заработок в Интернете > Як заробити в Інтернеті підлітку – ТОП 5 способів

  1. Спосіб №1 – Біржі копірайтингу
  2. Спосіб №2- Як заробити гроші на введенні капчі?
  3. Спосіб №3 – Заробіток на заповненнях платних опитувань
  4. Спосіб №4 – Заробіток на завантаженні додатків та ігор
  5. Спосіб №5 – Робота контент-менеджером, транскрайбером
  6. Підсумок

Якщо вас почало турбувати питання як заробити гроші – це означає, що ваш мозок вже переходить в режим роботи дорослої людини. Не має значення на що вам потрібні кошти – одяг, розваги або просто покрити поточні витрати на мобільний зв’язок, обіди та інше.

Я підготувала для вас список сервісів, які допоможуть заробити гроші підлітку в Інтернеті і вивести їх на карту, електронний гаманець або рахунок мобільного.

Спосіб №1 – Біржі копірайтингу

Content is King, біржі копірайтингу існують досить давно і вже не одна тисяча школярів і студентів заробила на них свій перший капітал. Давайте на прикладі Advego – подивимося яка робота вам може підійти:

  • Робота в соціальних мережах. Хоча роботою це назвати важко, скоріше розвага. Потрібно ставити лайки, робити репости, голосувати в соцмережах – FB, Vk, Instagram і т.д. Важливо – уважно читайте завдання від замовника і точно виконуйте всі вимоги. Вартість одного like/repost – 0,1-0,9$
  • Наступний вид роботи вже трохи складніший. Потрібно писати коментарі до статей в блогах або соцмережах, відгуки про товари в інтернет-магазинах, брати участь в обговореннях, писати відповіді на запитання користувачів на різних інтернет-ресурсах. Платять від 0,5 $ до 5 $ за одну виконану роботу.
  • Третій і найбільш високооплачуваний тип роботи для підлітків і школярів – копірайтинг і рерайтинг. Відмінність одного від іншого – рерайтинг не потребує великого обсягу підготовчої роботи для написання статті. Робота копірайтером це ваша можливість заробити в Інтернеті не тільки на поточні витрати, а набагато більше. Знаю людей, які залишили роботу в офісі і пристойно заробляють на написанні таких ось статей. Платять на Адвего за якісно виконану роботу від 1,5 $ до 15 $ за статтю – це в середньому, є цифри і більше, але рідко.
  • Напишу ще кілька видів послуг на яких можна дуже і дуже добре заробляти, але вони вимагають попереднього навчання. SEO – послуги, тобто послуги з оптимізації та просування сайтів, переклади, робота з фото і зображеннями, коректура текстів. У цих нішах рівень заробітку не обмежений, адже завжди можна організувати невелике агентство і стати роботодавцем, а де брати замовлення ви вже знаєте.

Звичайно, ви можете зареєструватися одразу на декількох таких біржах. Чим більше у вас акаунтів, тим більше у вас можливостей отримувати замовлення і заробляти у вільний від навчання час. 

Я рекомендую звернути свою увагу на такі біржі як:

Як вивести зароблені гроші, зареєструватися і як вибирати замовлення – дивіться в моєму відео.

Спосіб №2- Як заробити гроші на введенні капчі?

Капча – це набір символів різного регістру і типу (букви, цифри, спецсимволи), які треба ввести або зображень, які треба розпізнати, для того щоб виконати певну дію в Інтернеті. Наприклад зареєструватися.

Є величезна кількість сервісів, які платять гроші за те, що ви вручну вводите капчу. Робота, м’яко кажучи, нескладна, ідеально підійде для підлітків і школярів, але вимагає уважності і терпіння. Давайте розглянемо сервіси, які платять гроші за таку роботу:

Rucaptcha.com

Для роботи вам знадобиться комп’ютер або смартфон (у даного сервісу є мобільний додаток), e-mail на який прийде повідомлення про успішну реєстрацію, Інтернет, очі і руки.

Ресурс надає короткий курс навчання для початківців – не пропускайте його. Це допоможе в майбутньому уникнути блокування аккаунту.

В середньому можна заробити 0,8-1$ за 1000 введених капч. Гроші виводяться без проблем на електронні гаманці, банківські картки, баланс мобільного

Якщо хочете заробляти більше, то компанія рекомендує використовувати спеціальний софт, скачати його можна на цьому ж сайті.

2captcha.com такий самий сервіс, як і попередній.

Kolotibablo.com

Ще один інтернет-ресурс, який платить вам гроші за розгадування капчі. Вартість 0,3-0,6$ за кожну 1000. Виведення зароблених коштів без особливих труднощів.

Наступний спосіб заробити гроші підлітку або школяру в Інтернеті, це прийняття участі в платних опитуваннях.

Спосіб №3 – Заробіток на заповненнях платних опитувань

Мета роботи інтернет-ресурсів, які проводять платні опитування, збір статистики для великих компаній таких як Coca-Cola, Samsung і т.д.

Перший сервіс в нашому списку – Anketka

Anketka.ru

Хороший сайт, простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, детальні відповіді на найбільш поширені питання користувачів.

За заповнення свого профілю ви отримуєте на рахунок 80 руб., це трохи більше 1$ всього за 15 хвилин.

В середньому за всі відповіді в рамках одного опитування вам буде нараховуватися від 40 до 100 рублів, тобто 0,6 – 1,5$

Mobrog.com

Схожий сервіс, який теж проводить маркетингові дослідження і платить вам за заповнені анкети. Оплата від 20 до 120 рублів за 1 опитування, тобто 0,3-1,6$. Також у них є мобільний додаток, який ви можете завантажити і відповідати на питання вже зі свого смартфона у вільний час. Виведення зароблених коштів можливе на PayPal і Skrill


Для збільшення кількості запрошень, реєструйтеся у якомога більшій кількості подібних сервісів. А також уважно і чесно заповнюйте свої профілі.

Спосіб №4 – Заробіток на завантаженні додатків та ігор

Ще одна можливість заробити в інтернеті без вкладень. Якщо у вас є смартфон на iOS або Android, то така робота для вас.
Рекомендую відвідати наступний сервіс:

Advertapp.ru

Мета роботи даного сайту – допомагати розробникам виводити в ТОП їх додатки. Умови для виведення в ТОП – якомога більше завантажень реальними користувачами, змістовні коментарі, оцінки.

Саме це вам і треба буде робити – завантажувати, писати відгуки, ставити оцінки. В середньому ви можете заробити з одного смартфона 10-15$ в місяць. А якщо у вас їх декілька? Ну ви зрозуміли 🙂

Гроші можна вивести на електронні гаманці і рахунок мобільного телефону.

Спосіб №5 – Робота контент-менеджером, транскрайбером

В обов’язки контент-менеджера входить додавання контенту на сайт. Що саме необхідно додавати – залежить від виду сайту. Наприклад, найпоширеніший вид такої роботи це наповнення товарами інтернет-магазину. Перш за все, треба навчитись працювати з CMS (система управління контентом) магазину замовника, зазвичай вона вказується в завданні. Дуже просто це зробити за допомогою Youtube, часто там можна знайти відео-інструкції по роботі з найпоширенішими CMS, навчання забере у вас десь 30-40 хвилин і ви зможете заробляти від 20 $ за кожні 100 доданих товарів.

Знайти замовлення можна на:

Робота транскрайбером трохи простіша. Треба переводити аудіофайли в текстовий формат, по суті записувати те, що ви почуєте в аудіофайл. Вимоги – уважність, вміння грамотно писати. За аудіо російською та українською мовами тривалістю 10 хвилин ви можете заробити – 2,5-3 $, англійська оплачується вище – від 5 $.

Підсумок

Якщо вас цікавить заробіток більше ніж 30-100$ в місяць, то власний проект (інтернет-магазин, блог) це те, що дозволить вам ні від кого не залежати вже через 6-12 місяців після старту.

Про те як заробляти на власному сайті я писала тут

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *