Як заробити на Адсенс

> Заработок в Интернете > Як заробити на Адсенс

В одній із своїх статей я розповідала про способи заробітку на власному сайті. Один з них Adsense – сервіс контекстної реклами від Google. Ви, напевно, неодноразово помічали на різних сайтах ось такі блоки з рекламою:

До речі, ви можете натиснути на хрестик у верхньому правому кутку і Гугл дасть вам можливість відмовитися від показу цього оголошення. Якщо ви бачите одне і те ж оголошення 20 раз в день на різних сайтах і воно вас дістало, то завжди можна заборонити його показ.

Тепер про головне, Google платить вебмайстрам (власникам сайтів) за те, що розміщує на їх ресурсах рекламу. Модель наступна – ви виділяєте на своєму сайті місця для банерів Гугл і якщо користувачі клікають на них – заробляєте гроші. Також існує інша модель оплати – за кожну 1000 показів.

Що потрібно для того, щоб почати заробляти на Адсенс

 • Свій сайт – найчастіше це блог або інший контентний проект.
 • Трафік, тобто відвідувачі вашого сайту. Для того, щоб Гугл платив вам гроші за рекламу, з нею повинні взаємодіяти реальні люди.
 • Аккаунт в системі Google Adsense.

Розглянемо кожний пункт детальніше:

Сайт

Створення сайту процес не складний і має три етапи:

 • Купівля доменного імені та хостингу. Доменне ім’я – це те, що ви вводите в рядку браузера для того, щоб потрапити на сайт. Найкраще придумати самому і зареєструвати, так ви уникнете багатьох ризиків. Хостинг – дисковий простір на сервері, який постійно підключений до Інтернет.
 • CMS або система управління контентом. Ось тут докладно, як завантажити і встановити.
 • Контент. Рекомендую брати за основу тему, в якій ви найкраще розбираєтесь. Якщо ви вважаєте себе експертом в сфері дизайну або виховання дітей, то і пишіть про це. Але тут є нюанс – ваші статті повинні бути цікаві не тільки вам, а в першу чергу аудиторії, яку ви плануєте залучати на сайт. Є ризик писати про те, що ніхто читати не буде і грошей ви не заробите. Як визначити, що саме цікаво людям – читайте в моїй статті.

Трафік

Ви створили сайт, додали контент, зареєстрували акаунт Adsense – тепер слід подумати над тим, де взяти людей, які будуть читати ваші статті. Google платитиме вам саме за кліки по рекламі від відвідувачів вашого сайту.

Способи залучення аудиторії

 • Перший спосіб, залучення аудиторії з пошукових систем. Найпростіший і в той же час найскладніший спосіб. Простий тому що якщо Гугл (Яндекс, Bing, Yahoo) вирішить, що контент на вашому сайті кращий, ніж у ваших конкурентів ви будете в ТОПі, а це значить, що ваш сайт відвідає багато людей. В даному випадку люди = гроші. Складний – тому що вам доведеться набути навички з seo оптимізації та просування сайтів.
 • Соціальні мережі – Facebook, Instagram, Vkontakte, Pinterest і т.д. Якщо ви вмієте створювати якісний і оригінальний контент, то соціальні мережі можуть стати хорошим джерелом трафіку для вашого проекту. Крім того, Google “любить”, так звані, соціальні сигнали – лайки, репости, твіти.
 • Соціальні мережі – платна реклама. Ви можете просувати свої дописи в тому ж FB за гроші, таким чином збільшуючи кількість їх переглядів і переходів на ваш сайт.
 • Канал на Youtube. На додаток до свого блогу ви можете створити канал в Youtube. Наприклад, у вас блог про дизайн інтер’єру, аудиторія добре сприйме відео в стилі “Вітражний розпис своїми руками” або “Як пофарбувати стіни самостійно”, а в кінці відео ви завжди можете попросити підписатися на ваш блог. Додати посилання на блог можна в описі відео.

Аккаунт в системі Адсенс

Створити обліковий запис досить просто. Переходьте за посиланням – Адсенс і реєструйтесь, для цього необхідно вказати ваш сайт і e-mail.Після того, як ви зв’яжете сайт з аккаунтом Адсенс, вкажете платіжну адресу і номер телефону, ваш сайт відправляється на модерацію.

Мета модерації – визначити чи не порушує ресурс правила програми. Чи немає у вас на сайті забороненого контенту:

 • Контент для дорослих в тому числі порно, ненормативна лексика, реклама або продаж сигарет і алкоголю, зброї. Заклик до расової та іншої дискримінації.
 • Чи не мотивуєте ви користувачів клікати на рекламу від Гугл, розміщуючи заклики типу “Клікай сюди”, “Тисни тут!” І т.д.

Повний список того, що робити заборонено – читаємо тут.

Модерація може зайняти від 2-х днів до 2-х тижнів і більша частина сайтів модерацію проходять без проблем. Однак, бувають винятки. Якщо сайт не пройшов модерацію, зазвичай вказується причина і рекомендації що саме треба виправити. Виправляєте і відправляєте на модерацію заново.

Скільки можна заробляти на Адсенс в місяць?

Чим більше людей відвідує і читає ваш блог, тим більше грошей ви заробите. Більше відвідувачів означає більше показів і більше кліків по оголошеннях від Гугл. Ціна кліка знаходиться в межах від 0,05 $ до 0,2 $ в середньому по країнах СНД.

Я проаналізувала пропозиції з продажу сайтів на Telderi.ru

Червоними стрілками позначений дохід, який приносить сайт своєму власникові за місяць, в рублях. Зазвичай це AdSense та РСЯ (рекламна мережа Яндекса, принцип той же, що і у Адсенс).

Ось інформація про структуру доходу з сайту для жінок (краса, здоров’я, психологія, відносини). Сайт має 6200 відвідувачів на добу.

Як бачите, сайт приносить 36 тис. рублів щомісячно, це 13 тис. грн. або 560 $. На частку Google Adsense доводиться 30%. Інформація щодо обсягів заробітку 100% достовірна, так як суми автоматично завантажуються з акаунтів систем монетизації.

Крім того, готовий сайт потім можна продати на цьому ж аукціоні. У крайній правій колонці вказана ціна, по якій сайти продаються.

Підсумок

Хочу сказати, що заробіток на власному сайті за допомогою Адсенс ідея хороша. Однак, для того щоб дохід став істотний, доведеться постаратися і витратити свій час на створення власного сайту. Це і правильний вибір хостингу і установка CMS, і SEO, і якісний контент, але воно того варте.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *