ДРОПШИППІНГ. ЩО ЦЕ?

> Заработок в Интернете > ДРОПШИППІНГ. ЩО ЦЕ?

Слово дропшиппінг прийшло до нас із США, в перекладі з англійської означає “пряма поставка”. Наведу приклад, у вас є інтернет-магазин, (як його створити самостійно, я писала тут). Приходить замовлення, ви телефонуєте покупцеві обговорюєте з ним деталі і відправляєте інформацію виробнику: вид товару, адреса доставки, телефон клієнта. На цьому ваша робота закінчується. Виробник сам упаковує і організовує доставку покупцеві, все що вам залишається це отримати гроші.

 1. Дропшиппінг. Плюси і мінуси
 2. Переваги
 3. Недоліки дропшиппінгу
 4. Умови роботи по дропшиппінгу в Україні 

Дропшиппінг. Плюси і мінуси

Ця схема, як і будь-яка інша, має свої переваги і недоліки. Давайте розглянемо які є плюси для власника інтернет-магазину. 

Переваги: 

 • Не треба організовувати склад товарів. Закупівля товару на склад потребує суттєвих фінансових інвестицій, навіть якщо у вас невеликий асортимент близько 1000 недорогих товарів. Оренда складу це теж ваші гроші, кожний місяць. Хоча тут все залежить від виду товару, якщо ви продаєте, наприклад кулькові ручки, то склад можна організувати і вдома.
 • З першої переваги виходить друга: так як товар не лежить на складі, то він і не старіє, адже для того, щоб почалися продажі може знадобитися деякий час. Наприклад, одяг і взуття виходять з моди, змінюються колекції, сезони. 
 • Третя перевага – упаковка. Витрати на упаковку також не ваша турбота. Наприклад, для магазину, який продає товари в середньому ціновому сегменті і вище – це суттєва економія. Упаковка замовлення – обличчя продавця і вона повинна бути такою, щоб покупцеві хотілося замовляти у вас знову.
 • Фотографії товару. Предметна зйомка дуже недешева послуга від 1$ до 5$ за одну фотографію. І цих витрат у вас теж немає, тому що зазвичай виробник надає фото товару абсолютно безкоштовно з усіма необхідними характеристиками і описом. 
 • Зручність отримання виплат % від постачальника. Як тільки покупець отримав і оплатив замовлення, ви отримаєте зароблені гроші на свою карту. 
 • Багато партнерів виконують експорт своїх товарів в один окремий файл. Все що вам залишається це автоматично імпортувати такий файл у свій каталог, не треба додавати товари вручну.

Каталоги товарів і умови дропшиппінгу ТОП-50 постачальників і виробників від дитячого одягу до будматеріалів. Обирай будь-яку нішу і заробляй! Завантажити тут

Недоліки дропшиппінгу: 

 • Перший недолік – якщо клієнта не влаштує якість товару, виробник припуститься помилки і відправить йому не той товар або виникне ще якась проблема, то будьте готові до того, що ви будете крайній. Адже для покупця ви продавець, вам і відповідати, при відправці замовлення відправник вказує ваші контакти, а не свої.
 • Занадто довго доводиться чекати свою комісію. Таке буває, ви відстежили, що посилку покупець отримав ще 2 тижні тому, а грошей від постачальника немає. 
 • Вартість товарів для тих, хто працює за моделлю дропшиппінг зазвичай вища ніж для оптовиків
 • Читала, що можливий і обман з боку виробника, коли ваші замовлення відправляють від свого імені, по суті “крадуть” ваших покупців, але особисто не стикалася. 
 • І останній недолік і, мабуть, найголовніший. Актуальність товарів. По-перше, часто змінюється асортимент. Не завжди ви можете вчасно відстежити і внести зміни на своєму сайті, а це значить, що товар у вас замовили, а у постачальника ще з учорашнього дня його немає. 
 • Актуальність ціни окрема проблема, у більшості постачальників є вимога не продавати товар дешевше, ніж вони самі продають його в роздріб. І товар постачальник вам не продасть, якщо ви не виправили ціни згідно з його вимогами, навіть якщо у вас є замовлення. Уважно читайте умови роботи з кожним партнером.

Умови роботи по дропшиппінгу в Україні

Я проаналізувала умови більш ніж 50 постачальників товарів, у кожного вони свої, але загальні моменти все ж таки є.

 • Ціна товару і націнка. Є так звана ціна дропшиппера, це та вартість по якій вам продадуть товар. Що стосується націнки, то є виробники, які ніяк не регулюють цей момент. Навіть те, що ви можете продавати товар дешевше, ніж продають його в роздріб вони самі, нікого не хвилює. Хоча це демпінг. 
 • Інший тип партнерів жорстко прописує в умовах не продавати товар нижче ніж їх роздрібна ціна, що розумно, а націнку ви можете поставити будь-яку. Третій тип виробників фіксує вашу націнку на товар від 10 до 30%.
 • Умови покупки товару дропшиппером, тобто вами. Тут теж можливі кілька варіантів. Перший варіант – перш ніж постачальник відправить товар вашому покупцеві, ви зобов’язані перерахувати йому гроші, викупити це замовлення за своєю ціною. Націнку вам виплатять після отримання грошей від покупця. Другий варіант – ніяких оплат від вас не потрібно, замовлення відправляють, якщо клієнт посилку забрав і оплатив, то виробник залишає свою частину грошей собі, решту віддає вам.
 • Умови доставки та упаковки. Тут теж два варіанти, до речі, постачальник може сам відправити товар, як і належить. А може відправити його вам, а ви вже в свою чергу покупцеві, таке буває рідко і дропшиппінгом вже назвати не можна.
 • Обмін і повернення. У такій моделі партнерства зацікавлені обидві сторони і зазвичай з питанням обміну і поверненням проблем не виникає, якщо вашому клієнтові товар не підійшов постачальник прийме його назад відповідно до законодавства.

До речі ось тут – AndiPartners хороша партнерка з продажу молодіжного одягу, вони надають готовий інтернет-магазин з товарами. Ваша задача залучити до нього покупців, з кожного замовлення 25% ваші. Працюють з Україною, Росією, Казахстаном. 

А я для вас підготувала ТОП-50 постачальників і виробників, які працюють за схемою дропшиппінг. Умови роботи, ціни, товари – завантажуйте тут – безкоштовно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *